Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Tesla
- LED žárovky
- LED žárovka BULB, E27, 8W, 230V, 806lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 220st
LED žárovka BULB, E27, 8W, 230V, 806lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 220st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka BULB, E27, 8W, 230V, 806lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 220stSkladem 1 ks52 Kč/ ks43 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E27. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 806 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 8 W klasickou 60W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | Klasická |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 8W |
| Náhrada klasické žárovky | 60W |
| Svítivost | 806lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Klasická žárovka |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 220° |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | F |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













