Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka FILAMENT RETRO, E27, 11W, 230V, 1521lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 360st,čirá
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka FILAMENT RETRO, E27, 11W, 230V, 1521lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 360st,čirána objednávku*120 Kč/ ks99,2 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E27. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 1521 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 11 W klasickou 100W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
| Kategorie | Filamentová |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 11W |
| Náhrada klasické žárovky | 100W |
| Svítivost | 1521lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Klasická žárovka |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) | 80 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













