Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka FILAMENT RETRO BULB E27, 7,2W, 230V, 806lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 360st,čir
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka FILAMENT RETRO BULB E27, 7,2W, 230V, 806lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 360st,čirna objednávku*67 Kč/ ks55,4 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E27. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 806 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 7,2 W klasickou 60W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | Filamentová |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 7.2W |
| Náhrada klasické žárovky | 60W |
| Svítivost | 806lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Klasická žárovka |
| Typ | Filamentová |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | E |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













