Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Tesla
- LED žárovky
- LED žárovka CANDLE svíčka, E14, 5W, 230V, 450lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 220st 2ks
LED žárovka CANDLE svíčka, E14, 5W, 230V, 450lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 220st 2ks
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka CANDLE svíčka, E14, 5W, 230V, 450lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 220st 2ksSkladem 5 ks82 Kč/ ks67,8 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E14. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 450 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 5 W klasickou 39W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | Klasická |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 5W |
| Náhrada klasické žárovky | 39W |
| Svítivost | 450lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Svíčka |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 220° |
| Patice | E14 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Výhodné balení | ANO |
| Energetická třída | G |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













