Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka G9, 4W, 230V, 400lm, 4000K, 25 000h, 360st, 2ks v balení
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka G9, 4W, 230V, 400lm, 4000K, 25 000h, 360st, 2ks v balenína objednávku*149 Kč/ ks123,1 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA Lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí G9. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 400lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 4 W klasickou 28W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | G9 |
|---|---|
| Příkon | 4W |
| Náhrada klasické žárovky | 28W |
| Svítivost | 400lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | G9 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Výhodné balení | ANO |
| Energetická třída | F |
| Index podání barev (CRI) | ≥80 |
| Počet kusů v balení | 2 |
| Rozměr | 50 x 17mm |
| EAN | 8596238003804 |
| Životnost (h) | 25 000 |
| Počet spínacích cyklů | 15 000 |
| Provozní teplota | -20°C - 40°C |
Zboží zařazeno v kategoriích













