Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka GU10, 5W, 230V, 410lm, 25 000h, 6000K studená bílá, 100st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka GU10, 5W, 230V, 410lm, 25 000h, 6000K studená bílá, 100stna objednávku*44 Kč/ ks36,4 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí GU10. Vyzařuje studené bílé světlo s chromatičností 6000K a svítivostí 410 lm, které je ideální k podpoření aktivity, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do kuchyně, předsíně, technické místnosti a garáže. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 5 W klasickou 36W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | GU10 |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 5W |
| Náhrada klasické žárovky | 36W |
| Svítivost | 410lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Studená bílá (6000K) |
| Tvar | Bodová |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 100° |
| Patice | GU10 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | F |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













