Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka GU10, 7W, 230V, 560lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 100st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka GU10, 7W, 230V, 560lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 100stSkladem 1 ks52 Kč/ ks43 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí GU10. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 560 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 7 W klasickou 45W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | GU10 |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 7W |
| Náhrada klasické žárovky | 45W |
| Svítivost | 560lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Bodová |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 100° |
| Patice | GU10 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | F |
| Index podání barev (CRI) | 80 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích













