Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka miniglobe FILAMENT RETRO E14, 6W, 230V,806lm,25 000h, 2700K teplá b.,360st,čirá
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
LED žárovka miniglobe FILAMENT RETRO E14, 6W, 230V,806lm,25 000h, 2700K teplá b.,360st,čirána objednávku*52 Kč/ ks43 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E14. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 2700K a svítivostí 806 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 6 W klasickou 60W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
| Kategorie | Filamentová |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 6W |
| Náhrada klasické žárovky | 60W |
| Svítivost | 806lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (2700K) |
| Tvar | Miniglobe |
| Typ | Filamentová |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | E14 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | E |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













