Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka GU5,3 MR16, 4W, 12V, 350lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 100st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka GU5,3 MR16, 4W, 12V, 350lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 100stSkladem 1 ks67 Kč/ ks55,4 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí GU5,3/MR16. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 350 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 4 W klasickou 32W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | GU5.3 |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 4W |
| Náhrada klasické žárovky | 32W |
| Svítivost | 350lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Bodová |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 100° |
| Patice | GU5.3 |
| Vstupní napětí | 12V |
| Energetická třída | F |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













