Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka Reflektor R63, E27, 7W, 230V, 630lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 180st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka Reflektor R63, E27, 7W, 230V, 630lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 180stna objednávku*92 Kč/ ks76 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E27. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 630 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 7 W klasickou 50W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
| Kategorie | Klasická |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 7W |
| Náhrada klasické žárovky | 50W |
| Svítivost | 630lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Reflektor |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 180° |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Sklo | čiré |
| Energetická třída | F |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













