Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka GU10, 3W, 230V, 250lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 100st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka GU10, 3W, 230V, 250lm, 25 000h, 3000K teplá bílá, 100stSkladem 5 ks37 Kč/ ks30,6 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí GU10. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 250 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 3 W klasickou 25W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | GU10 |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 3W |
| Náhrada klasické žárovky | 25W |
| Svítivost | 250lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Bodová |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 100° |
| Patice | GU10 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | G |
| Index podání barev (CRI) | 80 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













