Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka GLOBE G80 VINTAGE, E27, 4.2W, 230V, 540lm, 2400K, 360st, zlatá
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka GLOBE G80 VINTAGE, E27, 4.2W, 230V, 540lm, 2400K, 360st, zlatána objednávku*149 Kč/ ks123,1 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E27. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 2400K a svítivostí 540 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 4,2 W Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
| Kategorie | Filamentová |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 4.2W |
| Náhrada klasické žárovky | 44W |
| Svítivost | 540lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (2400K) |
| Tvar | Globe |
| Typ | Vintage |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | D |
| Životnost (h) | 15 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













