Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka FILAMENT RETRO svíčka E14, 4,2W, 230V, 570lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 360stči
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka FILAMENT RETRO svíčka E14, 4,2W, 230V, 570lm, 25 000h, 4000K denní bílá, 360stčina objednávku*74 Kč/ ks61,2 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E14. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 570 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 4.2 W klasickou 46W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | Filamentová |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 4.2W |
| Náhrada klasické žárovky | 46W |
| Svítivost | 570lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Svíčka |
| Typ | Filamentová |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | E14 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | D |
| Index podání barev (CRI) | 80 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích













