Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Tesla
- LED žárovky
- LED žárovka GLOBE G95 E27, 15W, 230V, 1521lm, 25 000 hod, 4000K denní bílá, 270st
LED žárovka GLOBE G95 E27, 15W, 230V, 1521lm, 25 000 hod, 4000K denní bílá, 270st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka GLOBE G95 E27, 15W, 230V, 1521lm, 25 000 hod, 4000K denní bílá, 270stSkladem 3 ks149 Kč/ ks123,1 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí E27. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 1521 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 15 W klasickou 100W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
| Kategorie | Klasická |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 15W |
| Náhrada klasické žárovky | 100W |
| Svítivost | 1521lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Globe |
| Úhel svícení | 270° |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | F |
| Index podání barev (CRI) | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích













