LED žárovka G4, 2W, 12V, 230lm, 15 000h, 4000K denní bílá, 360st 2ks v balení

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka G4, 2W, 12V, 230lm, 15 000h, 4000K denní bílá, 360st 2ks v baleníSkladem 1 ks134 Kč/ ks110,7 Kč bez DPH
Hledáte úsporné a výkonné řešení pro osvětlení vašeho domova? Pak je pro vás LED žárovka G4000240-2PACK2 ideálním řešením!
Jak naznačuje název produktu, nabízíme tuto LED žárovku ve výhodném balení po dvou kusech! S příkonem pouze 2W poskytuje svítivost až 230lm, což z ní činí dokonalou náhradu za tradiční žárovky s příkonem až 25W. Díky nízkému příkonu a vysoké účinnosti dosahuje tato žárovka energetického štítku F (dříve A+), což zaručuje nižší energetickou spotřebu a výrazné úspory na vaší elektřině. LED žárovka s barevnou teplotou 4000K a denní bílou barvou poskytuje příjemné světlo pro vaši domácnost, které přirozeně a účinně osvětlí celý prostor. Díky životnosti až 25 000 hodin se o tuto žárovku nemusíte starat až tak často a výměnu již nemusíte řešit po mnoho let.
S patičkou G4 a napětím 12V je tato LED žárovka vhodná pro mnoho různých použití, jako například osvětlení šatních prostor, nočních stolů, stolních lamp nebo pro osvětlení zrcadel v koupelně. Tato LED žárovka s energetickým štítkem F (dříve A+) je navíc doplněna 3letou zárukou, což zajišťuje vaše naprostou spokojenost. S LED žárovkou Tesla G4 si užijete nejen úsporu energie a vysokou výkonnost, ale i pohodlné a spolehlivé osvětlení všude tam, kde to potřebujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie | G4 |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 2W |
| Náhrada klasické žárovky | 25W |
| Svítivost | 230lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Kapsle |
| Typ | Klasická |
| Patice | G4 |
| Vstupní napětí | 12V |
| Výhodné balení | ANO |
| Energetická třída | F |
| Životnost (h) | 25 000 |













