Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka G4, 2W, 12V, 230lm, 15 000h, 3000K teplá bílá, 360st 2ks v balení
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka G4, 2W, 12V, 230lm, 15 000h, 3000K teplá bílá, 360st 2ks v baleníSkladem 1 ks134 Kč/ ks110,7 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí G4. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 230 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 2 W klasickou 23W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | G4 |
|---|---|
| Příkon | 2W |
| Náhrada klasické žárovky | 23W |
| Svítivost | 230lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Kapsle |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | G4 |
| Vstupní napětí | 12V |
| Výhodné balení | ANO |
| Energetická třída | F |
| Životnost (h) | 25 000 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích













