Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka G9, 2W, 230V, 200lm, 4000K denní bílá, 2ks v balení
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
LED žárovka G9, 2W, 230V, 200lm, 4000K denní bílá, 2ks v baleníSkladem 1 ks134 Kč/ ks110,7 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí G9. Vyzařuje denní bílé světlo s chromatičností 4000K a svítivostí 200 lm, které je ideální pro pracovní a běžné činnosti, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do pracoven, šaten a koupelen. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 2 W klasickou 20W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 25 000 hodin a 15 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie | G9 |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 2W |
| Náhrada klasické žárovky | 20W |
| Svítivost | 200lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Denní bílá (4000K) |
| Tvar | Kapsle |
| Typ | Klasická |
| Úhel svícení | 360° |
| Patice | G9 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Výhodné balení | ANO |
| Energetická třída | F |
| Počet kusů v balení | 2 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích













