Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED žárovka, GX53, 6W, 230V, 480lm, 30 000h, 3000K teplá bílá, 180st
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
LED žárovka, GX53, 6W, 230V, 480lm, 30 000h, 3000K teplá bílá, 180stna objednávku*48 Kč/ ks39,7 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
LED žárovka od tradiční české společnosti s více než 100letou historií TESLA lighting. Tato žárovka je určena pro svítidla s paticí GX53. Vyzařuje teplé bílé světlo s chromatičností 3000K a svítivostí 480 lm, které je ideální na relaxaci a odpočinek, proto lze tuto žárovku doporučit zejména do dětských pokojů, obývacích pokojů a ložnic. Díky moderní a efektivní LED technologii nahradí s příkonem 6 W klasickou 41W žárovku a ušetří Vám až 85 % nákladů na energii. Jistě také potěší dlouhá životnost až 30 000 hodin a 20 000 spínacích cyklů. Kvalita produktu je podpořena rozšířenou zárukou na 3 roky.
| Kategorie | GX53 |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Příkon | 6W |
| Náhrada klasické žárovky | 40W |
| Svítivost | 480lm |
| Teplota chromatičnosti (K) | Teplá bílá (3000K) |
| Tvar | Kulatá |
| Úhel svícení | 100° |
| Patice | GX53 |
| Vstupní napětí | 230V |
| Energetická třída | F |
| Index podání barev (CRI) | ≥80 |
| Životnost (h) | 25 000 |
Zboží zařazeno v kategoriích














