Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED pásek 9,6W/m 12V s krytím IP54
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
LED pásek 9,6W/m 12V s krytím IP54na objednávku*146,3 Kč/ m120,9 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výkon: 9,6W/m. Počet LED diod: 120/m. Krytí: IP54. Svítivost: až 830lm/m. Teplota světla: 3000K. Vstupní napětí: DC 12V.
| Barva světla | teplá bílá, denní bílá, studená bílá |
| Dělitelnost | každých 2,5cm |
| Index podání barev (CRI) | 73Ra, 74Ra, 75Ra |
| Krytí | IP54 |
| Maximální délka zapojení | 5m (10m při zapojení z obou konců) |
| Návin na kotouči | 5m |
| Počet LED | 120 LED/m |
| Pracovní teplota | -15°C až max. 45°C |
| Světelný tok | 755lm/m, 770lm/m, 830lm/m |
| Šířka pásku | 8mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000K, 4500K, 6500K |
| Typ LED čipu | 3528 SMD San'an |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Výkon | 9,6W/m |
| Výška pásku | 2,4mm |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Záruka | 3 roky |
| Životnost | až 50 000h |













