Novinky
Zobrazit všechny novinkyLED pásek 9,6W/m 24V bez krytí IP20
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
LED pásek 9,6W/m 24V bez krytí IP20na objednávku*105,6 Kč/ m87,3 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výkon: 9,6W/m. Počet LED diod: 120/m. Krytí: IP20. Svítivost: až 960lm/m. Teplota světla: 3000K. Vstupní napětí: DC 24V.
| Barva světla | teplá bílá, denní bílá, studená bílá |
| Dělitelnost | každých 5cm |
| Index podání barev (CRI) | >80Ra |
| Krytí | IP20 |
| Maximální délka zapojení | 10m |
| Návin na kotouči | 5m |
| Počet LED | 120 LED/m |
| Pracovní teplota | -15°C až max. 45°C |
| Světelný tok | 865lm/m, 915lm/m, 960lm/m |
| Šířka pásku | 8mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000K, 4500K, 6500K |
| Typ LED čipu | 3528 SMD |
| Vstupní napětí | DC 24V |
| Výkon | 9,6W/m |
| Výška pásku | 2,4mm |
| Vyzařovací úhel (?) | 120° |
| Záruka | 3 roky |
| Životnost | až 50 000h |













