Mi-Light MiBoxer WIFI+RF Přijímač 2v1 pro jednobarevné a CCT LED pásky

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mi-Light MiBoxer WIFI+RF Přijímač 2v1 pro jednobarevné a CCT LED páskyna objednávku*544,5 Kč/ ks450 Kč bez DPH
Komunikace: WiFi + Bluetooth + RF 2,4GHz. Napětí: DC 12-24V. Zatížení: 12A (12V 144W, 24V 288W).
Přijímač a stmívač pro LED produkty řady Mi-Light / MiBoxer, který komunikuje přes WiFi signál na protokolu TUYA. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.
Přijímač má 2 výstupy a lze jím ovládat:
- Jednobarevné LED pásky
- CCT LED pásky
Komunikace s dálkovými ovladači Mi-Light, Bluetooth 4.2 nebo přes WiFi 2.4G (5G není podporována).
Řídící jednotka podporuje asistenty hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant bez nutnosti zakoupení 2,4GHz brány.
Osvětlení tímto přijímačem můžete tedy zároveň ovládat:
- Telefonem nebo tabletem přes aplikaci TUYA a Miboxer SMART
- Hlasové ovládání přes aplikace Amazon Alexa a Google Assistant.
- Ovladačem řady Mi-Light.
Vlastnosti a výhody přijímače Mi-Light:
- Přijímač pracuje na frekvenci WiFi + 2,4GHz, s dosahem až 30m.
- Díky technologii Bluetooth můžete zařízení ovládat na krátkou vzdálenost.
- V případě zapojení více přijímačů na jedno dálkové ovládání se přijímače mezi sebou synchronizují a reagují společně.
- Při zapnutí má osvětlení plynulý nástup a při vypnutí plynulé zhasnutí.
- Přijímač si pamatuje poslední nastavený stav.
- Malé rozměry usnadní uložení přijímače.
- Velké množství nastavení přes aplikaci Miboxer SMART.
Pro ovládání více okruhů je nutno použít jeden přijímač na každý okruh. Na každý přijímač lze napárovat až 10 různých ovladačů řady Mi-Light a tak ovládat z několika míst.
Doporučujeme přijímač, instalovat v min. 30-50 cm vzdálenosti od zdroje rušení, tedy např.: (kovových konstrukcí, napětí AC 230V, transformátorů, LED driverů, AL profilů atd.), Pokud je to možné, tak přijímač natočit textem směrem k ovladači. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.
| Dosah | až 30m |
| Hlasové ovládání | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Kompatibilní aplikace | TUYA, Miboxer SMART |
| Protokol Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Proudové zatížení | 12A (12V 144W, 24V 288W) |
| Přenosová frekvence | 2,4GHz + WiFi (5G není podporováno) |
| Rozměry | 74,5 x 36 x 17mm |
| Vstupní napětí | DC 12-24V |












